Masz pytania?

Skontaktuj się
ze specjalistą ds. sprzedaży:(48) 382 82 50

Pięciokrotny laureat Członek Laureat

Zakłady Prefabrykacji Stali

Zakłady Prefabrykacji Stali VIMEX S.A. wytwarzają najwyższej jakości wyroby stalowe wykonane zgodnie z najnowszymi normami. Koncentrujemy się głównie na produkcji zbrojeń przeznaczonych do wykorzystania w branży budowlanej.

Przygotowujemy wyroby hutnicze zgodnie z dokumentacją przekazaną nam przez klientów. Nasza działalność głównie obejmuje tworzenie elementów budowlanych takich jak pręty zbrojeniowe gładkie oraz żebrowane z różnych gatunków stali oraz z uwzględnieniem różnych średnic. Również w naszej ofercie znajdują się siatki oraz kształtowniki. Wszystkie wyroby możemy dostarczyć do klientów na terenie całej Polski.

Zbrojarnie VIMEX S.A. wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt umożliwiający tworzenie wyrobów na wysokim poziomie technicznym, które charakteryzują się powtarzalnością wymiarów oraz kształtów. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu profesjonalnych cyfrowo sterowanych urządzeń obsługiwanych przez naszych doświadczonych pracowników, którzy posiadają szeroką wiedzę w zakresie cyfrowych technologii produkcji. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom szybko wykonaną usługę, jednocześnie zawsze utrzymując jakość dostarczanych produktów na wysokim poziomie.

Od 2015 roku dysponujemy kolejnym nowoczesnym zakładem prefabrykacji stali zbrojeniowej, dzięki któremu mogliśmy zwiększyć moce przerobowe, które obecnie wynoszą 5000 ton miesięcznie. Idąc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów w 2016 roku zakończymy rozbudowę Zakładu Prefabrykacji Stali co znacząco zwiększy nasze moce produkcyjne, do około do 8000 ton miesięcznie. Taki potencjał pozwala na realizację dużych projektów budowlanych. Zakład zlokalizowany jest w strefie przemysłowej, co pozwoliło nam zapewnić dogodny dojazd dla samochodów ciężarowych.

Doświadczony zespół ekspertów w dziedzinie cyfrowych technologii stanowi gwarancję wysokiego poziomu świadczonych Państwu usług.

Zachęcamy do skorzystania z zapytania ofertowego