Masz pytania?

Skontaktuj się
ze specjalistą ds. sprzedaży:(48) 382 82 50

Pięciokrotny laureat Członek Laureat

Proces rekrutacji Vimex S.A.

Kogo szukamy ?


Zatrudnieni w naszej firmie ludzie są specjalistami w swojej dziedzinie, wkładającymi w swoją prace pełnię swoich umiejętności, pasję i zaangażowanie. Poszukujemy osób, które charakteryzują się tymi cechami.
Proces rekrutacji w naszej firmie prowadzony jest w sposób indywidualny dla danego rodzaju stanowiska. Koncentrujemy się wyłącznie na doświadczeniu, kompetencjach i umiejętnościach jakie są potrzebne na konkretne stanowisko. Staramy się aby proces rekrutacyjny opierał się na jasnych i uczciwy zasadach dla wszystkich kandydatów.

Proces rekrutacji składa się z czterech etapów:

Etap I

Przesłanie aplikacji

 

  • Informację o aktualnych wakatach można znaleźć na stronie naszej firmy www.vimex.com.pl w zakładce Kariera - Oferty Pracy gdzie za pomocą formularza można przesłać aplikację.
  • O aktualnych ofertach pracy staramy się informować poprzez popularne portale zajmujące się rekrutacja i pozyskiwaniem kandydatów do pracy.
  • Aplikację na dane stanowisko można również złożyć osobiście w siedzibie firmy lub przesyłając  CV oraz list motywacyjny na adres poczty elektronicznej:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Etap II

Rozmowa z przedstawicielem firmy


Po dokonaniu selekcji nadesłanych CV, na  rozmowę zapraszamy wybranych kandydatów. Rozmowa prowadzona jest przez przyszłego przełożonego lub dyrektora pionu gdzie będą sprawdzane umiejętności wymagane na dane stanowisko.


W trakcie rozmowy przeprowadzamy testy umiejętności, analizują wiedzę i umiejętności. Test może mieć formę pytań zamkniętych jednokrotnego lub wielokrotnego wyboru bądź też pytań otwartych czy zadań. Każdy z kandydatów otrzymuje taki sam zestaw, co wpływa na wyrównanie szans. Tą metodą najczęściej badane są umiejętności analityczne.

Etap III

Decyzja – złożenie oferty współpracy


Zarząd po zapoznaniu się z dokumentami i rekomendacją przyszłego przełożonego podejmuje ostateczną decyzję o zatrudnieniu, przedstawiając kandydatowi ofertę zatrudnienia.

Etap IV

Witamy w Vimex S.A.


Wszyscy nowi pracownicy przed formalnym rozpoczęciem pracy muszą wykonać  badania lekarskie potwierdzające zdolność do wykonywania przewidzianej pracy.
W pierwszym dniu pracy, każdy nowy pracownik przechodzi obowiązkowe szkolenie BHP.
Proces adaptacji pozwalający zaaklimatyzować się w naszym zespole.