Masz pytania?

Skontaktuj się
ze specjalistą ds. sprzedaży:(48) 382 82 50

Pięciokrotny laureat Członek Laureat

Vimex S.A. Głównym Sponsorem Drużyny Cerrad Czarni Radom

Od 2015 roku dysponujemy kolejnym nowoczesnym zakładem prefabrykacji stali zbrojeniowej, dzięki któremu mogliśmy zwiększyć moce przerobowe, które obecnie wynoszą 5000 ton miesięcznie. Idąc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów w 2016 roku zakończymy rozbudowę Zakładu Prefabrykacji Stali co znacząco zwiększy nasze moce produkcyjne, do około do 8000 ton miesięcznie. Taki potencjał pozwala na realizację dużych projektów budowlanych. Zakład zlokalizowany jest w strefie przemysłowej, co pozwoliło nam zapewnić dogodny dojazd dla samochodów ciężarowych.

Jednym z głównych pól aktywności pozabiznesowej, stawianej przez firmę Vimex S.A. w centrum jej zainteresowania, jest promowanie sportu. W obecnym sezonie rozgrywek ligowych postanowiliśmy rozwinąć współpracę z drużyną Cerrad Czarni Radom, jako jeden z głównych sponsorów zespołu. Mamy nadzieję, że - przy wsparciu VIMEX S.A. - ekipa Czarnych powalczy o najwyższe trofea PLUS LIGI. Cieszymy się, że  do zespołu dołączył Lukas Kampa - reprezentant Niemiec uczestniczący w Mistrzostwach Świata 2014 organizowanych w Polsce, który został uznany za najlepszego rozgrywającego Championatu.

 

TARGI BUDOWLANE "HOUSE DRESDEN" 2017

Tragi w Dreznie 2017

W dniach od 02.03.2017 do 05.03.2017 odbyły się targi budowlane  "Haus Dresden".

Jest to największe wydarzenie wyspecjalizowane na budownictwo w Niemczech, skupiające 600 przedstawicieli prezentujących swoje usługi i produkty.

Podczas tego wydarzenia firma Vimex S.A. zaprezentowała możliwości produkcyjne wyrobów wytwarzanych w nowoczesnych Zakładach Prefabrykacji Stali.

Było to dla nas szczególne wydarzenie, gdzie mogliśmy spotkać się z obecnymi klientami, jak skorzystać z możliwości zaprezentowania całej gamy naszych produktów dla nowych Partnerów Biznesowych.

 

Artykuły Prasowe